In de tijd van het cornavirus heb ik de neiging om al mijn foto’s in de avond af te struinen. Ik scroll door mijn foto’s opzoek naar het vrijheidsgevoel. Bijvoorbeeld: Foto’s van Mingus die heerlijk speelt op onze favoriete plekjes in Delft. Foto’s samen met mijn zussen en de kindjes. Ook komen er foto voorbij waarbij Mingus door de tuin loopt bij mijn vader in Rosmalen. De prachtige tuin zal nu volop in bloei staan. Ik zie Mingus al van de glijbaan glijden met nichtje Puck om de beurt. En neefje Siem op het gras op een kleedje uit de zon. Deze tijd doet wat met je als mens. Het berichtje van Linda van Fotofabriek was super! Ik mocht een setje retroprints laten afdrukken en koos voor herinneringen waar ik blij van werd.

Retroprints
Herinneringen afdrukken op een foto is soms tastbaarder dan digitaal. Ik ben dol op retro filters. Dus het afdrukken van retroprints van dierbaren herinneringen kwamen mooi uit! De foto’s kun je erna inlijsten, ergens neerzetten of lekker met een washi tape opplakken boven je tijdelijke werkplek. Of je kiest bij Fotofabriek om een fotoboek te laten maken. Ik ervaar het kijken naar fijne herinneringen met dierbaren als prettig in de tijd van nu! Je kunt het gevoel weer ophalen dat je op dat moment had. Of juist de geur van die overheerlijke ovenschotel bij je opa of oma!

Afdrukken van herrineringen
Samen met Gerrit ben ik opzoek gegaan naar 8 toffe foto’s die voor ons beide dierbaar zijn. Als Instagram fanaat vond ik het super leuk om ze als polaroid te laten afdrukken. Ik ben ook super tevreden met de prints die afgedrukt zijn op een retro manier. De software was gemakkelijk te gebruiken.


Op de foto’s zie je het resultaat van onze retroprints! Daarbij laat ik zien hoe wij ze een plekje hebben gegeven. Nog een tip! Je kunt bij Fotofabriek ook wanddecoratie laten maken bijvoorbeeld op canvas! Super leuk om dat bijvoorbeeld boven je bed te hangen of bij de eettafel!

Wil jij ook een samenwerking met mij aangaan voor je toffe product of activiteit. Laat het mij weten via contact.
Liefs,
Miss Bijnini